EN |
    ورود
   4:54:12 PM

امام حسین علیه السلام فرمود: رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد.(بحارالانوار،ج 44،ص383)

1402 / 01 / 04
اخبار مجمع خیرین سلامت

امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کاشان عنوان کرد:

کمک 170 میلیارد ریالی مردم و خیرین در مقابله با ویروس منحوس کووید 19

امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: 170 میلیارد ریال مردم و خیرین در پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کووید 19 کمک کردند.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کاشان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در جمع خیرین سلامت منطقه کاشان روز چهارشنبه مورخ 26/6/99 در سالن دکتر قریب دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: امروز در عرصه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و هر بخش مردم کاشان حرف برای گفتن دارند و یک نماد و تابلو امروز اندیشه دکتر احسان کیهان در بخش خوابگاهی است.

وی در ادامه تصریح کرد: حوزه سلامت قبل ازانقلاب ریشه در اندیشه مردمی این دیار داشت و بعد از انقلاب نیز بار بیشتر این حوزه بر دوش خیرین بوده است به گونه ای که تاریخ روشن و آشکارش احداث بیمارستان نقوی است.

آیت الله سلیمانی، با بیان اینکه خاندان نقوی پرچمدار و پیشرو این امر در حوزه سلامت در منطقه هستند، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب می فرمایند مردم منطقه کاشان در راستای پاسداشت ارزش های انقلاب و تمامیت این نظام الهی تلاش شان را به حد نصاب کامل رساندند و منظور از این عبارت زیبا و متن والا، حد نصاب در همه عرصه ها می باشد و آخرین عرصه آن در مورد بحران ویروس کووید 19 است.

فرماندار شهرستان کاشان نیز در این نشست، ضمن تقدیر از خیرین گرامی به ویژه دکتر احسان کیهان گفت: بیشترین اقدامات در این منطقه با 380 هزار جمعیت از سوی خیرین گرامی صورت پذیرفته است.

علی اکبر مرتضایی، با اشاره به اینکه کاشان در حال حاضر پایتخت نهج البلاغه است و تا کنون بزرگان و فرزانگان زیادی را در خود پرورش داده، افزود: کاشان در آزمایش خطیر کرونا به خاطر نزدیکی به قم اولین شهرستانی بود که به این بلا دچار شد و به علت نبود تجربه در نحوه مبارزه با بیماری در کشورهر آنچه در توان بود توسط مسئولین و کادر پزشکی انجام شد.

وی تصریح کرد: این اقدام اولین و البته موفق ترین تجربه بود و باعث شد خیلی از این اقدامات برای سایر مناطق کشور الگو شود، لذا جا دارد به عنوان نماینده دولت از همه عزیزانی که برای رفع این مشکل و حفظ سلامت مردم کمک کردند تشکر کنم.

مرتضایی، به ظرفیت های منطقه کاشان اشاره کرد و ادامه داد: کاشان با تعامل خیرین،مردم، نیروهای انتظامی، ارتش، سپاه، بسیج و... توانست با ویروس منحوس کووید 19 مقابله کند.

فرماندار شهرستان کاشان در پایان اظهار امیدواری کرد: کاشان با توجه به ظرفیت های فراوان نیازمند توجهات بیشتری از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد.

ساعت : 9:50 -  روز  : دو شنبه  - 31 /  6 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1097

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: