EN |
    ورود
   3:13:06 PM

امام حسین علیه السلام فرمود: رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد.(بحارالانوار،ج 44،ص383)

1402 / 01 / 01
اخبار مجمع خیرین سلامت

با حضور معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت در کاشان:

عملیات عمرانی خوابگاه خیرساز 212 نفره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آغاز شد

با حضور معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، عملیات عمرانی خوابگاه خیرساز 212 نفره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان روز چهارشنبه مورخ 26/6/99 آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کاشان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این راستا اظهار داشت: فاز اول این خوابگاه در متراژ 953 متر مربع به همت خیر دکتر احسان کیهان احداث می شود.

دکتر سید علیرضا مروجی افزود: مبلغ فاز اول تا مرحله تکمیل سفت کاری ساختمان حدود 15میلیارد و 918 میلیون ریال می باشد که توسط خیرسلامت پرداخت می شود.

وی، با اشاره به ساخت این خوابگاه در چهار بلوک با متراژ 4300 متر مربع تصریح کرد: برای هر بلوک دو طبقه با حیاط مرکزی در نظرگرفته شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه زمین خوابگاه در محل پردیس دانشگاه واقع شده است، اظهار امیدواری کرد: با مساعدت خیرین سلامت بقیه فازهای خوابگاه احداث شود.

وی در ادامه، ضمن تقدیر از زحمات خیرین سلامت به خصوص دکتر احسان کیهان، خیرین را جزء اولیاء الهی خواند و گفت: خداوند توفیق بزرگ خدمت به مردم را به شما عطا فرموده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، خیرین سلامت کاشان را پیشگام امور خیر در حوزه سلامت کشور برشمرد.

وی، با اشاره به اینکه یکی از برکات زندگی خیرین انجام چنین اموری است، افزود: خداوند فرموده هرچه کار خیر انجام دهید بیشتر از آن را جبران می کند.

دکتر مروجی، با تاکید بر فرمایش های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه بحث سلامت از اولویت های کشور است، افزود: وقتی مردم سالم باشند آثار و برکات فراوانی در کشور به وجود می آید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: اقدامات نیکوکارانه و خیر در حوزه سلامت این منطقه باید طبق اولویت ها و نیازهای دانشگاه علوم پزشکی و طی مشورت با مجمع خیرین سلامت کاشان صورت گیرد.

وی، بر گسترش این مشارکت ها و برقراری ارتباط با خیرین جامعه به منظور رفع مشکلات حوزه سلامت تاکید کرد و با اشاره به فعالیت و علاقمندی خیرین به همکاری در این حوزه گفت: امیدواریم با تعامل مناسب بتوانیم این رابطه ها را روز به روز گسترده تر کنیم زیرا هر گاه کارها را به خود مردم واگذار کرده ایم و نظارت را بر عهده گرفته ایم، کار به نحو احسن به سرانجام رسیده است.

دکتر مروجی، انجام کارهای خیر را جزء باقیات الصالحات برشمرد و اظهار امیدواری کرد: دانشگاه علوم پزشکی کاشان در راستای ارتقای سلامت مردم با تعامل این عزیزان فعالیت های باکیفیت تری را انجام دهد

ساعت : 9:47 -  روز  : دو شنبه  - 31 /  6 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1100

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: