EN |
    ورود
   5:09:58 PM

امام حسین علیه السلام فرمود: رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد.(بحارالانوار،ج 44،ص383)

1402 / 01 / 04
اخبار مجمع خیرین سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان عنوان کرد:

خیرین سلامت منطقه کاشان پیشگام امور خیر در کشور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: خیرین سلامت منطقه کاشان پیشگام امور خیر در کشور از گذشته تاکنون بوده اند.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کاشان، دکتر سید علیرضا مروجی در نشستی که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و خیرین سلامت شهرستان های کاشان و آران و بیدگل روز چهارشنبه مورخ 26/6/99 در سالن دکتر قریب این دانشگاه برگزار شد، گفت: علیرغم اینکه کاشان مرکز استان نیست ولی اکثر اقدامات صورت گرفته در این منطقه به همت خیرین بوده است و وظیفه ماست که قدردان این عزیزان باشیم.

وی، با بیان اینکه خیرین سلامت همیشه همراه حوزه سلامت بوده اند، اظهار امیدواری کرد: این عزیزان در حوزه های دیگر مانند آموزش، پژوهش، فرهنگی، دانشجویی و ... یاری گر دانشگاه باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: بیش از 55 پروژه خیر ساز در سالهای اخیر در حوزه سلامت با مشارکت و همراهی خیرین گرامی اجرا شده است.

وی، امروز را روز ویژه برای حوزه سلامت منطقه عنوان کرد و ادامه داد: برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی کاشان خوابگاه دانشجویی به همت خیر بزرگوار حاج احسان کیهان بنا می شود.

دکتر مروجی، در پایان این نشست، از نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان و معاون دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت و تیم همراه ایشان تقدیر کرد و گفت: انشا الله حضور دکتر لاری برای خطه کاشان خیر و برکت داشته باشد.

ساعت : 9:45 -  روز  : دو شنبه  - 31 /  6 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1090

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: