EN |
    ورود
   4:42:03 AM

امام حسین علیه السلام فرمود: رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد.(بحارالانوار،ج 44،ص383)

1399 / 05 / 14
اخبار مجمع خیرین سلامت

مرکز خدمات جامع سلامت مادر در کاشان افتتاح شد

با حضور رئیس سازمان غذا و دارو:

مرکز خدمات جامع سلامت مادر در کاشان افتتاح شد

مرکز خیرساز خدمات جامع سلامت مادر با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه و شهرستان روز پنج شنبه مورخ 12/2/98 افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کاشان در این مراسم، گفت: این مرکز با تلاش دانشگاه علوم پزشکی کاشان و با مشارکت خانواده خیر سلامت زنده یاد سرکار خانم معصومه رستمی فر در زیربنای 500 مترمربع به بهره برداری رسید.

دکتر حسین نیک زاد افزود: برای ساخت و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت مادر 10 میلیارد ریال معادل یک میلیارد تومان هزینه شده است.

وی تصریح کرد: از این مقدار، پنج میلیارد ریال توسط خانواده خیر سلامت و مابقی توسط دانشگاه هزینه شده است.

دکتر نیک زاد، ضمن تقدیر از زحمات خیرین در حوزه بهداشت و درمان به ویژه خانواده خیر سلامت رستمی فر، ادامه داد: اقدامات نیکوکارانه و خیر در حوزه سلامت این منطقه باید طبق اولویت ها و نیازهای دانشگاه علوم پزشکی و طی مشورت با مجمع خیرین سلامت کاشان صورت گیرد.

وی، بر گسترش این مشارکت ها و برقراری ارتباط با خیرین جامعه به منظور رفع مشکلات حوزه سلامت تاکید کرد و با اشاره به فعالیت وعلاقمندی خیرین به همکاری در این حوزه گفت: امیدواریم با تعامل مناسب بتوانیم این رابطه ها را روز به روز گسترده تر کنیم زیرا هر گاه کارها را به خود مردم واگذار کرده ایم و نظارت را بر عهده گرفته ایم، کار به نحو احسن به سرانجام رسیده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کاشان، انجام کارهای خیر را جزء باقیات الصالحات برشمرد و اظهار امیدواری کرد: دانشگاه علوم پزشکی کاشان در راستای ارتقای سلامت مردم با تعامل این عزیزان فعالیت های باکیفیت تری را انجام دهد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این آیین، ضمن تشکر از حضور مسئولین و همکاران گفت: این مرکز خیرساز با مشارکت خیر گرامی زنده یاد رستمی فر به نام زیبای مادر نامگذاری شده است.

دکتر سید علیرضا مروجی، با اشاره به اینکه قدمت این مرکز چهل سال است که مورد بازسازی قرار گرفته، افزود: کلیه خدمات سلامت شامل غربالگری، تشخیصی و درمانی در این مرکز ارائه می شود.

به گفته وی، 80 درصد مردم در منطقه تحت پوشش دانشگاه حداقل یکبار خدمت را از مراکز و پایگاه های سلامت دریافت کرده اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار امیدواری کرد: با تعامل و توجه بیشتر وزارت بهداشت شاهد روزافزون ارتقای سلامت در منطقه کاشان باشیم.

معاون بهداشتی دانشگاه، در ادامه با اشاره به آغاز هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه افزود: این هفته فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهّم مشارکت مردم و همراهی مجموعه نهادهای حاکمیتی و اجرایی در تحقق سلامت و توسعه پایدار تأکید شود

 

 

 

ساعت : 11:21 -  روز  : سه شنبه  - 17 /  2 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :293

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: