EN |
    ورود
   8:34:18 AM

امام حسین علیه السلام فرمود: رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد.(بحارالانوار،ج 44،ص383)

1399 / 03 / 11
اخبار مجمع خیرین سلامت

کلنگ پایگاه سلامت زنده‌یاد محمد براتی بر زمین زده شد.

به مناسبت حماسه سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر:

کلنگ پایگاه سلامت زنده‌یاد محمد براتی بر زمین زده شد.

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، عملیات عمرانی کلنگ زنی پایگاه سلامت زنده یاد حاج محمد براتی با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین روز پنج شنبه مورخ 3/3/97 آغاز شد.

به گزارش وب دا، دکتر ابراهیم کوچکی در این مراسم، ضمن تشکر از خیرین سلامت در منطقه کاشان به ویژه خانواده زنده یاد حاج محمد براتی، انجام کارهای خیر را جزء باقیات الصالحات برشمرد و اظهار امیدواری کرد: دانشگاه علوم پزشکی کاشان در راستای ارتقای سلامت مردم با تعامل این عزیزان فعالیت های باکیفیت تری را انجام دهد.

وی، با اشاره به ساخت این پایگاه در فاز یک ناجی آباد کاشان گفت: این پایگاه در زمینی به مساحت 1150 متر مربع با زیربنای 240متر مربع احداث می شود.

وی افزود: برای ساخت این پایگاه حدود 400 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است که 50  درصد توسط خیر سلامت و مابقی توسط دانشگاه پرداخت می شود.

معاون بهداشتی دانشگاه نیز در این مراسم، ضمن اشاره به ضرورت ساخت این پایگاه اظهار داشت: بیش از 13 هزار نفر تحت پوشش خدمات پایگاه سلامت زنده یاد براتی قرار می گیرند.

دکتر سید علیرضا مروجی، در ادامه از فعالیت ها و زحمات خیرین سلامت در حوزه تحت پوشش دانشگاه به ویژه خانواده خیر سلامت زنده یاد براتی تقدیر کرد.

 

ساعت : 11:43 -  روز  : پنج شنبه  - 3 /  3 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :469

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: