EN |
    ورود
   10:31:00 PM

امام حسین علیه السلام فرمود: رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد.(بحارالانوار،ج 44،ص383)

1398 / 05 / 01
اخبار مجمع خیرین سلامت

خیرین سلامت کاشان در پروژه های عمرانی حوزه سلامت بیش از 70 درصد مشارکت دارند

خیرین سلامت کاشان در پروژه های عمرانی حوزه سلامت بیش از 70 درصد مشارکت دارند

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: خیرین سلامت کاشان در پروژه های عمرانی حوزه سلامت این منطقه بیش از 70 درصد مشارکت دارند.

به گزارش وب دا،دکتر حسین نیک زاد در پانزدهمین پودمان آموزشی مدیران فنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور که روز چهارشنبه مورخ 19/2/97 در کاشان برگزار شد، ضمن خیرمقدم به مدعوین افزود: خوشبختانه در کاشان خیرین و مردم زیادی هستند که تمایل دارند در حوزه سلامت کار کنند.

وی به قدمت کاشان اشاره کرد و این منطقه را مهد علم، فقاهت، اخلاق، شعر، هنر و ادب برشمرد.

دکتر نیک زاد در ادامه، به پتانسیل و ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی کاشان اشاره کرد و نقش معاونت های توسعه و دفاتر فنی را در بستر سازی برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی با کیفیت برجسته عنوان کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با اشاره به اهمیت برنامه ریزی و سیاست گذاری در زمینه شناسایی نیازها در حوزه سلامت گفت: بایستی در زمینه هوشمند سازی خدمات از بسترها و پتانسیل ها استفاده کنیم تا هزینه ها کاهش پیدا کند.

دکتر نیک زاد، بر اهمیت استفاده از الگوهای جدید در طراحی نقشه های ساختمانی، انتخاب پیمانکار و مشاور تاکید کرد و یادآور شد: نظارت، پایش و الکترونیک کردن واحد در جهت ارزیابی از روش های موثر می باشد.

وی، برگزاری دوره های آموزشی، یادگیری مطالب جدید و پیگیری اجرای دوره های تخصصی را بسیار با اهمیت بیان کرد و خطاب به مدیران دفاتر فنی کشور گفت: آموزش و استفاده از سامانه ها را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی، به فعالیت 50 پروژه عمرانی حوزه سلامت در منطقه اشاره کرد و گفت: 30 پروژه تاکنون تکمیل شده و بقیه نیز در مرحله تجهیز و تکمیل است.

ساعت : 9:18 -  روز  : دو شنبه  - 31 /  2 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :248

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: